Tennislife Club - Αθλητικό Κέντρο "Γ. Μητσιμπόνα"

01.09.2015 - Απολαύστε στο Tennislife Club to US Open. Το πρόγραμμα της ημέρα

Απολαύστε στις εγκαταστάσεις του Tennislife Club ζωντανά τους αγώνες του Αμερικάνικου US Open.

Το πρόγραμμα της σημερινής ημέρας

Τρίτη 1η Σεπτεμβρίου 2015

Arthur Ashe Stadium: 
18:00 Simona Halep v. Marina Erakovic 
20:00 Caroline Wozniacki v. Jamie Loeb 
22:00 Roger Federer v. Leonardo Mayer 
02:00 Andy Murray v. Nick Kyrgios 
04:00 Petra Kvitova v. Laura Siegemund

Louis Armstrong Stadium: 
18:00 Lucie Safarova v. Lesia Tsurenko 
20:00 John Isner v. Malek Jaziri 
22:00 Victoria Azarenka v. Lucie Hradecka 
00:00 Stan Wawrinka v. Albert Ramos-Vinolas

Grandstand: 
18:00 Angelique Kerber v. Alexandra Dulgheru 
20:00 Tomas Berdych v. Bjorn Fratangelo 
22:00 Andrea Petkovic v. Caroline Garcia 
00:00 Jack Sock v. Victor Estrella Burgos

Court 17: 
18:00 Gilles Simon v. Donald Young 
20:00 Garbine Muguruza v. Carina Witthoeft 
22:00 Sam Querrey v. Nicolas Mahut 
00:00 Sam Stosur v. Timea Babos

Court 13: 
18:00 Paul-Henri Mathieu v. Yoshihito Nishioka 
20:00 Kevin Anderson v. Andrey Rublev 
22:00 Sara Errani v. Mayo Hibi 
00:00 Alize Cornet v. Kurumi Nara

Court 11: 
18:00 Louisa Chirico v. Johanna Konta 
20:00 Laura Robson v. Elena Vesnina 
22:00 Lleyton Hewitt v. Aleksandr Nedovyesov 
00:00 Viktor Troicki v. Frances Tiafoe

Court 4: 
18:00 Santiago Giraldo v. Austin Krajicek 
20:00 Christina McHale v. Petra Cetkovska 
22:00 Sabine Lisicki v. Aliaksandra Sasnovich 
00:00 Ryan Harrison v. Rajeev Ram

Court 5: 
18:00 Varvara Lepchenko v. Kirsten Flipkens 
20:00 Thanasi Kokkinakis v. Richard Gasquet 
22:00 Francesca Schiavone v. Yanina Wickmayer 
00:00 Bernard Tomic v. Damir Dzumhur

Court 6: 
18:00 Maria Sakkari v. Qiang Wang 
20:00 Philipp Kohlschreiber v. Alexander Zverev 
22:00 Marcos Baghdatis v. Steve Darcis 
00:00 Shelby Rogers v. Sachia Vickery

Court 7: 
18:00 Denis Kudla v. Jurgen Melzer 
20:00 Thomaz Bellucci v. James Ward 
22:00 Anna Karolina Schmiedlova v. Julia Goerges
00:00 Nicole Gibbs v. Lourdes Dominguez Lino

Court 9: 
18:00 Timea Bacsinszky v. Barbora Strycova 
20:00 Mikhail Youzhny v. John-Patrick Smith 
22:00 Aleksandra Krunic v. Danka Kovinic 
00:00 Adrian Mannarino v. Konstantin Kravchuk

Court 10: 
18:00 Ivo Karlovic v. Federico Delbonis 
20:00 Tsvetana Pironkova v. Mona Barthel 
22:00 Lukas Rosol v. Jared Donaldson 
00:00 Flavia Pennetta v. Jarmila Gajdosova

Court 12: 
18:00 Jiri Vesely v. Paolo Lorenzi 
20:00 Jelena Ostapenko v. Annika Beck 
22:00 Gilles Muller v. Ruben Bemelmans

Court 14: 
18:00 Ajla Tomljanovic v. Karin Knapp 
20:00 Ernests Gulbis v. Aljaz Bedene 
22:00 Janko Tipsarevic v. Guillermo Garcia-Lopez 
00:00 Evgeniya Rodina v. Tereza Mrdeza

Court 15: 
18:00 Olga Govortsova v. Irina-Camelia Begu 
20:00 Camila Giorgi v. Johanna Larsson 
22:00 Dominic Thiem v. Daniel Gimeno-Traver 
00:00 Hyeon Chung v. James Duckworth

Court 16: 
18:00 Robin Haase v. Dustin Brown 
20:00 Yulia Putintseva v. Kateryna Bondarenko 
22:00 Benjamin Becker v. Denis Istomin 
00:00 Alexandra Panova v. Monica Niculescu

Χορηγοί - Υποστηρικτές