Α.Σ. Αντισφαίριση και Ζωή - Tennislife Club

3ο Εσωτερικό Τουρνουά 2020

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝΠΡΟΚΗΡΥΞΗ



ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΓΩΝΩΝ

Τρίτη, 22.09.2020
 21:00  Γήπεδο 2 Φωτίου Βασίλης VS Κυριακίδης Αδάμ  4-1   5-3   4-1  Μονά ανδρών
Κυριακή, 13.09.2020
 19:00  Γήπεδο 5 Καραφέρια Βίβιαν VS Δίχρη Μαριάνθη  0-4   1-4   0-4  Μονά γυναικών
Παρασκευή, 11.09.2020
 20:00  Γήπεδο 2 Λιάπη Εύη VS Καρανίκα Βίκη  4-2   4-1   4-2  Μονά γυναικών
Πέμπτη, 10.09.2020
 20:00  Γήπεδο 5 Καρασούλας Νίκος VS Βλαχοδήμος Αντώνης  4-1   0-4   2-4   5-4   4-5  Μονά ανδρών
Τρίτη, 08.09.2020
 21:00  Γήπεδο 2 Παπαστεργίου Χρήστος VS Κακαγιάννης Μάριος  4-0   4-2   5-4  Μονά ανδρών
Πέμπτη, 30.07.2020
 21:00  Γήπεδο 1 Ζηρδέλης Ορέστης VS Σέμκος Πασχάλης  4-2   5-3   4-0  Μονά ανδρών
Τετάρτη, 29.07.2020
 22:00  Γήπεδο 4 Μπουτίνα Νικολέτα VS Φαντάνα Μαρία  3-5   2-4   0-4  Μονά γυναικών
 21:30  Γήπεδο 1 Τριανταφυλλίδου Νανά VS Μάγκου Δημήτρια  4-1   4-0   4-0  Μονά γυναικών
 20:00  Γήπεδο 1 Κοέν Ναόμι VS Καραφέρια Βίβιαν  4-1   3-5   0-4   1-4  Μονά γυναικών
Τρίτη, 28.07.2020
 22:00  Γήπεδο 4 Κομψαρά Σοφία VS Μπουτίνα Νικολέτα  5-3   4-0   4-1  Μονά γυναικών
 22:00  Γήπεδο 5 Καρυώτης Νίκος VS Μυγδάνης Γιάννης  1-4   1-4   2-4  Μονά ανδρών
 21:00  Γήπεδο 1 Σταβάρας Χρήστος VS Κακαγιάννης Μάριος  2-4   5-3   2-4   2-4  Μονά ανδρών
 19:30  Γήπεδο 1 Παπαδόντας Χρήστος VS Γιαννούλας Φώτης  4-2   3-5   4-0   4-1  Μονά ανδρών
Δευτέρα, 27.07.2020
 22:00  Γήπεδο 1 Τσιουτσιουμη Ρίτα VS Λιάπη Εύη  0-4   0-4   0-4  Μονά γυναικών
 21:30  Γήπεδο 4 Εσκιαδης Αλέξανδρος VS Καρασούλας Νίκος  3-5   4-1   4-1   5-3  Μονά ανδρών
 21:30  Γήπεδο 2 Μάγκου Δημήτρια VS Κασιδούλη Μαρία  1-4   1-4   2-4  Μονά γυναικών
 20:30  Γήπεδο 1 Σερέτη Ζωή VS Πατιράκη Νατάσα  4-0   4-2   4-0  Μονά γυναικών
 20:00  Γήπεδο 2 Νούλη Ματθίλδη VS Λιάπη Εύη  0-4   0-4   1-4  Μονά γυναικών
 19:00  Γήπεδο 1 Μήτσιου Ράνια VS Μιχαλοπούλου Φωτεινή  4-2   4-1   4-1  Μονά γυναικών
Παρασκευή, 24.07.2020
 21:00  Γήπεδο 5 Τσιτόπουλος Χρήστος VS Μαρκούλης Βασίλης  4-1   4-1   4-1  Μονά γυναικών
 20:30  Γήπεδο 2 Μαργινούδης Βασίλης VS Λύτρας Γιάννης  4-1   4-0   4-1  Μονά ανδρών
 19:00  Γήπεδο 2 Καρασούλας Νίκος VS Αντωνιάδης Σπύρος  4-1   5-3   4-0  Μονά ανδρών
 18:30  Γήπεδο 5 Τάτσης Γιώργος VS Βλαχοδήμος Αντώνης  4-1   5-4   4-1  Μονά ανδρών
Πέμπτη, 23.07.2020
 22:00  Γήπεδο 4 Μόλας Λευτέρης VS Μίχης Δημήτρης  4-1   0-4   2-4   3-5  Μονά ανδρών
 22:00  Γήπεδο 5 Τσιουτσιουμη Ρίτα VS Καραφέρια Βίβιαν  2-4   0-4   0-4  Μονά γυναικών
 22:00  Γήπεδο 2 Κυριακίδης Αδάμ VS Αναστασίου Χρήστος  1-4   2-4   4-1   2-4  Μονά ανδρών
 21:00  Γήπεδο 1 Καραβάκα Σοφία VS Καρανίκα Βίκη  0-4   2-4   1-4  Μονά γυναικών
 18:00  Γήπεδο 5 Δίχρη Μαριάνθη VS Κόκκινου Νώρα  4-2   5-3   4-1  Μονά γυναικών
Τετάρτη, 22.07.2020
 22:00  Γήπεδο 4 Μπουτίνα Νικολέτα VS Μπακούλα Ελένη  4-1   4-2   1-4   3-5   5-3  Μονά γυναικών
 22:00  Γήπεδο 1 Τοσιούδης θέμης VS Καφαντάρης Απόστολος  5-4   4-5   2-4   0-4  Μονά ανδρών
 21:30  Γήπεδο 2 Κομψαρά Σοφία VS Φαντάνα Μαρία  4-1   4-1   4-1  Μονά γυναικών
 19:30  Γήπεδο 1 Μήτσιου Ράνια VS Πατιράκη Νατάσα  4-1   4-0   4-0  Μονά γυναικών
 18:30  Γήπεδο 2 Καρακαξάς Άκης VS Χατσιόπουλος Θοδωρής  0-4   1-4   0-4  Μονά ανδρών
Τρίτη, 21.07.2020
 22:00  Γήπεδο 5 Βουνάτσιος Σαράντης VS Χρυσοβέργης Μάριος  0-4   2-4   0-4  Μονά ανδρών
 22:00  Γήπεδο 4 Παπαδόντας Χρήστος VS Τούρλας Δημητρης  4-1   4-0   2-4   4-0  Μονά ανδρών
 21:00  Γήπεδο 1 Σταβάρας Χρήστος VS Μίχης Δημήτρης  1-4   4-5   2-4  Μονά ανδρών
 19:30  Γήπεδο 1 Νούλη Ματθίλδη VS Τσιουτσιουμη Ρίτα  4-1   4-1   4-2  Μονά γυναικών
 18:30  Γήπεδο 2 Γουμενόπουλος Γιώργος VS Βλαχοδήμος Αντώνης  4-1   4-0   4-1  Μονά ανδρών
Δευτέρα, 20.07.2020
 21:30  Γήπεδο 1 Τριανταφυλλίδου Νανά VS Κοτοφώλη Ειρήνη  4-1   4-0   5-3  Μονά γυναικών
 21:30  Γήπεδο 4 Παπαστεργίου Χρήστος VS Μαργινούδης Βασίλης  1-4   2-4   3-5  Μονά ανδρών
 21:00  Γήπεδο 2 Μιχαλοπούλου Φωτεινή VS Πατιράκη Νατάσα  2-4   4-0   4-1   4-1  Μονά γυναικών
 20:00  Γήπεδο 1 Καρανίκα Βίκη VS Δίχρη Μαριάνθη  4-2   4-5   4-1   2-4   4-0  Μονά γυναικών
 19:00  Γήπεδο 2 Κυριακίδης Αδάμ VS Εσκιαδης Αλέξανδρος  0-4   5-3   4-1   4-5   04  Μονά ανδρών
Κυριακή, 19.07.2020
 19:30  Γήπεδο 1 Παπαδόπουλος Λευτέρης VS Τάτσης Γιώργος  4-2   1-4   2-4   4-0   2-4  Μονά ανδρών
Σάββατο, 18.07.2020
 19:30  Γήπεδο 4 Κυριακίδης Αδάμ VS Αντωνιάδης Σπύρος  5-3   4-0   4-1  Μονά ανδρών
 09:00  Γήπεδο 1 Σταβάρας Χρήστος VS Μπουκουβάλας Αχιλλέας  2-4   5-3   4-2   4-2  Μονά ανδρών
Παρασκευή, 17.07.2020
 21:30  Γήπεδο 1 Λιάπη Εύη VS Καραφέρια Βίβιαν  4-2   4-2   4-0  Μονά γυναικών
 21:00  Γήπεδο 4 Λύτρας Γιάννης VS Παπαστεργίου Χρήστος  1-4   4-2   2-4   1-4  Μονά ανδρών
 20:30  Γήπεδο 2 Χατζοπούλου Σέβη VS Σερέτη Ζωή  1-4   0-4   1-4  Μονά γυναικών
 20:00  Γήπεδο 1 Λιάπη Εύη VS Κοέν Ναόμι  0-4   0-4   0-4  Μονά γυναικών
 19:00  Γήπεδο 2 Βλαχοδήμος Αντώνης VS Παπαδόπουλος Λευτέρης  1-4   4-2   5-3   4-2  Μονά ανδρών
Πέμπτη, 16.07.2020
 22:00  Γήπεδο 2 Φωτίου Βασίλης VS Ζηρδέλης Ορέστης  4-5   4-1   2-4   4-0   4-2  Μονά ανδρών
 22:00  Γήπεδο 4 Σταβάρας Χρήστος VS Μόλας Λευτέρης  1-4   4-0   0-4   5-3   4-1  Μονά ανδρών
 22:00  Γήπεδο 5 Αθανασίου Χρήστος VS Μυγδάνης Γιάννης  3-5   2-4   1-4  Μονά ανδρών
 18:00  Γήπεδο 4 Τασιάς Κώστας VS Καρυώτης Νίκος  3-5   4-1   4-2   4-2  Μονά ανδρών
 17:30  Γήπεδο 2 Αρετόπουλος Αλεξανδρος VS Σιδερίδης Βασίλης  4-1   1-4   5-3   4-2  Μονά ανδρών
 17:30  Γήπεδο 1 Τσιρίκογλου Σπύρος VS Βουνάτσος Γιώργος  4-2   4-0   4-0  Μονά ανδρών
Τετάρτη, 15.07.2020
 22:00  Γήπεδο 2 Μίχης Δημήτρης VS Κακαγιάννης Μάριος  4-1   2-4   4-1   5-4  Μονά ανδρών
 22:00  Γήπεδο 4 Καφαντάρης Απόστολος VS Μαρκούλης Βασίλης  4-0   4-2   4-2  Μονά ανδρών
 21:00  Γήπεδο 1 Νούλας Κώστας VS Χατσιόπουλος Θοδωρής  2-4   1-4   0-4  Μονά ανδρών
 18:00  Γήπεδο 2 Καραβάκα Σοφία VS Κόκκινου Νώρα  0-4   1-4   0-4  Μονά γυναικών
Τρίτη, 14.07.2020
 22:00  Γήπεδο 2 Τούρλας Δημητρης VS Χρυσοβέργης Μάριος  1-4   0-4   0-4  Μονά ανδρών
 22:00  Γήπεδο 4 Μόλας Λευτέρης VS Μπουκουβάλας Αχιλλέας  3-5   5-3   5-3   4-2  Μονά ανδρών
 22:00  Γήπεδο 5 Αθανασίου Χρήστος VS Τασιάς Κώστας  3-5   2-4   0-4  Μονά ανδρών
Δευτέρα, 13.07.2020
 21:30  Γήπεδο 4 Αποστολιδης Κωστας VS Παπαστεργίου Χρήστος  4-5   5-3   5-4   4-5   0-4  Μονά ανδρών
 21:30  Γήπεδο 2 Μήτσιου Ράνια VS Χατζοπούλου Σέβη  4-0   4-0   4-1  Μονά γυναικών
 21:30  Γήπεδο 1 Κασιδούλη Μαρία VS Τριανταφυλλίδου Νανά  1-4   3-5   3-5  Μονά γυναικών
 20:00  Γήπεδο 2 Φαντάνα Μαρία VS Μπακούλα Ελένη  4-2   4-1   4-0  Μονά γυναικών
 20:00  Γήπεδο 1 Χρυσοβέργης Μάριος VS Γιαννούλας Φώτης  4-1   4-1   4-1  Μονά ανδρών
 18:30  Γήπεδο 4 Γρηγορίου Κωνσταντίνος VS Καρακαξάς Άκης  4-1   5-3   4-2  Μονά ανδρών
 18:30  Γήπεδο 1 Γουμενόπουλος Γιώργος VS Τάτσης Γιώργος  0-4   0-4   4-2   1-4  Μονά ανδρών
 17:00  Γήπεδο 2 Βουνάτσος Γιώργος VS Αρετόπουλος Αλεξανδρος  1-4   0-4   0-4  Μονά ανδρών
Κυριακή, 12.07.2020
 20:30  Γήπεδο 5 Αντωνιάδης Σπύρος VS Αναστασίου Χρήστος  4-2   0-4   2-4   4-5  Μονά ανδρών
 19:30  Γήπεδο 1 Αποστολιδης Κωστας VS Μαργινούδης Βασίλης  3-5   1-4   4-5  Μονά ανδρών
 19:30  Γήπεδο 2 Σέμκος Πασχάλης VS Ιωαννίδης Γιώργος  4-5   4-1   1-4   1-4  Μονά ανδρών
 19:00  Γήπεδο 5 Καρανίκα Βίκη VS Κόκκινου Νώρα  4-2   1-4   1-4   1-4  Μονά γυναικών
 19:00  Γήπεδο 4 Καραφέρια Βίβιαν VS Νούλη Ματθίλδη  4-2   4-0   5-3  Μονά γυναικών
Σάββατο, 11.07.2020
 20:00  Γήπεδο 2 Τσιτόπουλος Χρήστος VS Τοσιούδης θέμης  4-2   4-1   4-1  Μονά ανδρών
 19:30  Γήπεδο 4 Λύτρας Γιάννης VS Αποστολιδης Κωστας  4-5   2-4   1-4  Μονά ανδρών
Παρασκευή, 10.07.2020
 21:00  Γήπεδο 4 Μπουκουβάλας Αχιλλέας VS Μίχης Δημήτρης  4-0   2-4   5-4   1-4   4-5  Μονά ανδρών
 21:00  Γήπεδο 5 Κοέν Ναόμι VS Νούλη Ματθίλδη  2-4   4-0   4-2   4-2  Μονά γυναικών
 20:30  Γήπεδο 1 Γιαννούλας Φώτης VS Τούρλας Δημητρης  4-2   4-5   4-1   1-4   4-2  Μονά ανδρών
 20:30  Γήπεδο 2 Αναστασίου Χρήστος VS Εσκιαδης Αλέξανδρος  0-4   0-4   1-4  Μονά ανδρών
 19:00  Γήπεδο 2 Παπαδόντας Χρήστος VS Χρυσοβέργης Μάριος  4-0   4-1   4-1  Μονά ανδρών
 19:00  Γήπεδο 1 Βουνάτσος Γιώργος VS Σιδερίδης Βασίλης  1-4   0-4   1-4  Μονά ανδρών
 18:30  Γήπεδο 5 Μαργινούδης Βασίλης VS Σπανός Κώστας  1-4   3-5   4-5  Μονά ανδρών
Πέμπτη, 09.07.2020
 22:00  Γήπεδο 2 Φωτίου Βασίλης VS Ιωαννίδης Γιώργος  4-0   4=0   4=1  Μονά ανδρών
 22:00  Γήπεδο 5 Τασιάς Κώστας VS Μυγδάνης Γιάννης  4-5   4-1   5-4   4-0  Μονά ανδρών
 22:00  Γήπεδο 4 Κοτοφώλη Ειρήνη VS Μάγκου Δημήτρια  4-0   4-1   4-5   5-4  Μονά γυναικών
 20:00  Γήπεδο 1 Γουμενόπουλος Γιώργος VS Παπαδόπουλος Λευτέρης  4-5   4-5   3-5  Μονά ανδρών
 18:30  Γήπεδο 1 Καραβάκα Σοφία VS Δίχρη Μαριάνθη  1-4   0-4   2-4  Μονά γυναικών
 18:00  Γήπεδο 4 Σπανός Κώστας VS Αποστολιδης Κωστας  4-2   4-1   1-4   4-1  Μονά ανδρών
Τετάρτη, 08.07.2020
 22:00  Γήπεδο 5 Μανουσάκη Αργυρώ VS Κάβουρα Κατερίνα  4-2   2-4   3-5   4-5 
 22:00  Γήπεδο 2 Κακαγιάννης Μάριος VS Μπουκουβάλας Αχιλλέας  5-4   4-2   5-3  Μονά ανδρών
 22:00  Γήπεδο 4 Ντούφας Ανδρέας VS Αρετόπουλος Αλεξανδρος  1-4   2-4   5-4   2-4  Μονά ανδρών
 19:30  Γήπεδο 1 Γρηγορίου Κωνσταντίνος VS Χατσιόπουλος Θοδωρής  0-4   1-4   1-4  Μονά ανδρών
Τρίτη, 07.07.2020
 22:00  Γήπεδο 5 Καφαντάρης Απόστολος VS Τσιτόπουλος Χρήστος  0-4   4-2   1-4   2-4  Μονά ανδρών
 22:00  Γήπεδο 4 Φωτίου Βασίλης VS Σέμκος Πασχάλης  4-1   4-2   4-1  Μονά ανδρών
 18:30  Γήπεδο 2 Σπανός Κώστας VS Λύτρας Γιάννης  4-0   4-0   4-0  Μονά ανδρών
 09:00  Γήπεδο 2 Τσιρίκογλου Σπύρος VS Αρετόπουλος Αλεξανδρος  4-0   4-0   2-4   2-4   4-1  Μονά ανδρών
 09:00  Γήπεδο 4 Ντούφας Ανδρέας VS Βουνάτσος Γιώργος  4-2   4-2   4-0  Μονά ανδρών
Δευτέρα, 06.07.2020
 22:00  Γήπεδο 4 Χατζοπούλου Σέβη VS Πατιράκη Νατάσα  5-3   4-2   4-1  Μονά γυναικών
 21:00  Γήπεδο 2 Σερέτη Ζωή VS Μιχαλοπούλου Φωτεινή  2-4   4-2   4-0   3-5   4-1  Μονά γυναικών
 21:00  Γήπεδο 1 Κομψαρά Σοφία VS Μπακούλα Ελένη  4-0   4-2   4-1  Μονά γυναικών
 19:00  Γήπεδο 1 Καρασούλας Νίκος VS Κυριακίδης Αδάμ  0-4   4-1   2-4   4-2   1-4  Μονά ανδρών
Κυριακή, 05.07.2020
 19:30  Γήπεδο 2 Σιδερίδης Βασίλης VS Ντούφας Ανδρέας  4-0   4-2   4-1  Μονά ανδρών
Σάββατο, 04.07.2020
 19:30  Γήπεδο 5 Κοτοφώλη Ειρήνη VS Κασιδούλη Μαρία  2-4   2-4   2-4  Clubbers Γυναικών
 19:30  Γήπεδο 2 Μαρκούλης Βασίλης VS Τοσιούδης θέμης  4-5   1-4   4-1   1-4  Μονά ανδρών
Παρασκευή, 03.07.2020
 21:00  Γήπεδο 4 Εσκιαδης Αλέξανδρος VS Αντωνιάδης Σπύρος  4-2   5-4   4-1  Clubbers Γυναικών
 21:00  Γήπεδο 2 Ντούφας Ανδρέας VS Τσιρίκογλου Σπύρος  1-4   0-4   0-4  Μονά ανδρών
Πέμπτη, 02.07.2020
 22:00  Γήπεδο 4 Ζηρδέλης Ορέστης VS Ιωαννίδης Γιώργος  4-1   5-4   4-1  Μονά ανδρών
Τετάρτη, 01.07.2020
 22:00  Γήπεδο 4 Σιδερίδης Βασίλης VS Τσιρίκογλου Σπύρος  4-5   2-4   1-4  Μονά ανδρών
Χορηγοί - Υποστηρικτές