Α.Σ. Αντισφαίριση και Ζωή - Tennislife Club
Level 1 Level 2 Level 3 Level 4
Αγωνιστικά γκρούπ Αθλητές με αρκετά χρόνια προπονήσεων Αθλητές που έχουν ολοκληρώσει το βασικό στάδιο ή έπαιζαν τένις για κάποιο διάστημα Αρχάριοι αθλητές που τώρα ξεκινούν ή έχουν μικρή προπονητική εμπειρία




Δευτέρα
18:00-19:00: Γήπεδο 5
20:00-21:00: Αγωνιστικό Γήπεδο 5
17:00-18:00: Γήπεδο 5
17:00-18:00: Γήπεδο 3
17:00-18:00: Γήπεδο 4
19:00-20:00: Γήπεδο 2
16:00-17:00: Γήπεδο 3
16:00-17:00: Γήπεδο 5
18:00-19:00: Γήπεδο 2
18:00-19:00: Γήπεδο 4
19:00-20:00: Αρχάριοι ενήλικεςΓήπεδο 3
19:00-20:00: Γήπεδο 5
19:00-20:00: Γήπεδο 1
20:00-21:00: Γήπεδο 4
20:00-21:00: Αρχάριοι ενήλικεςΓήπεδο 3
18:00-19:00: Γήπεδο 3
19:00-20:00: Γήπεδο 4
20:00-21:00: Γήπεδο 1
10:30-11:30: Γήπεδο 2
15:00-16:00: Γήπεδο 3
20:00-21:00: Γήπεδο 2
09:00-13:00: Γήπεδο 4

Τρίτη
09:00-11:00: Γήπεδο 2
18:00-19:00: Γήπεδο 3
19:00-20:00: Γήπεδο 3
20:00-21:00: Γήπεδο 5
09:00-11:00: Γήπεδο 2
19:00-20:00: Γήπεδο 2
20:00-21:00: Γήπεδο 2
16:00-17:00: ΕνήλικεςΓήπεδο 5
17:00-18:00: ΑρχαριαΓήπεδο 3
17:00-18:00: Γήπεδο 2
17:00-18:00: Γήπεδο 1
19:00-20:00: Γήπεδο 4
20:00-21:00: Γήπεδο 1
20:00-21:00: Γήπεδο 4
15:00-16:00: Γήπεδο 5
16:00-17:00: Γήπεδο 3
17:00-18:00: Γήπεδο 4
17:00-18:00: Αρχαρια παιδιαΓήπεδο 5
18:00-19:00: Γήπεδο 5
18:00-19:00: Γήπεδο 2
19:00-20:00: EνήλικεςΓήπεδο 5
20:00-21:00: Γήπεδο 3
16:00-17:00: Γήπεδο 4
18:00-19:00: Γήπεδο 4

Τετάρτη
18:00-19:00: Γήπεδο 4
19:00-20:00: Γήπεδο 2
20:00-21:00: EνήλικεςΓήπεδο 4
20:00-21:00: EνήλικεςΓήπεδο 1
16:00-17:00: Γήπεδο 4
16:00-17:00: Γήπεδο 5
17:00-18:00: Γήπεδο 5
17:00-18:00: Γήπεδο 3
18:00-19:00: Γήπεδο 3
18:00-19:00: Γήπεδο 1
19:00-20:00: Γήπεδο 5
20:00-21:00: Γήπεδο 3
17:00-18:00: Γήπεδο 2
17:00-18:00: Γήπεδο 4
19:00-20:00: Γήπεδο 1
19:00-20:00: Γήπεδο 4
20:00-21:00: EνήλικεςΓήπεδο 5
16:00-17:00: Γήπεδο 3
18:00-19:00: Γήπεδο 5
18:00-19:00: EνήλικεςΓήπεδο 2
19:00-20:00: EνήλικεςΓήπεδο 3
20:00-21:00: Γήπεδο 2

Πέμπτη
17:00-18:00: Γήπεδο 3
18:00-19:00: Γήπεδο 5
19:00-20:00: Γήπεδο 4
20:00-21:00: Γήπεδο 4
09:00-11:00: Γήπεδο 2
18:00-19:00: Γήπεδο 2
18:00-19:00: Γήπεδο 4
19:00-20:00: Γήπεδο 2
20:00-21:00: Γήπεδο 2
10:00-11:00: Γήπεδο 4
16:00-17:00: Γήπεδο 5
17:00-18:00: Γήπεδο 2
18:00-19:00: Γήπεδο 3
17:00-18:00: Γήπεδο 5
20:00-21:00: Γήπεδο 5
17:00-18:00: Γήπεδο 4
19:00-20:00: EνήλικεςΓήπεδο 5
19:00-20:00: Γήπεδο 3
20:00-21:00: Γήπεδο 3
20:00-21:00: Γήπεδο 1
15:00-16:00: Γήπεδο 3
16:00-17:00: Γήπεδο 3
16:00-17:00: Γήπεδο 4
19:00-20:00: Γήπεδο 1

Παρασκευή
18:00-19:00: Γήπεδο 5
19:00-20:00: Γήπεδο 5
20:00-21:00: Γήπεδο 5
20:00-21:00: Γήπεδο 2
17:00-18:00: Γήπεδο 5
18:00-19:00: Γήπεδο 2
18:00-19:00: Γήπεδο 4
09:00-10:00: Γήπεδο 2
15:00-16:00: Γήπεδο 3
15:00-16:00: Γήπεδο 5
16:00-17:00: Γήπεδο 5
17:00-18:00: Γήπεδο 1
17:00-18:00: Γήπεδο 3
17:00-18:00: Γήπεδο 2
18:00-17:00: Γήπεδο 3
19:00-20:00: Γήπεδο 2
20:00-21:00: Γήπεδο 3
17:00-18:00: Γήπεδο 4
19:00-20:00: Γήπεδο 4
20:00-21:00: Γήπεδο 4
16:00-17:00: Γήπεδο 3
18:00-20:00: Γήπεδο 3

Σάββατο
09:00-11:00: Γήπεδο 3
12:00-13:00: Γήπεδο 1
13:00-14:00: Γήπεδο 5
13:00-14:00: Γήπεδο 2
13:00-14:00: Γήπεδο 4
14:00-15:00: Γήπεδο 1
09:00-11:00: Γήπεδο 2
12:00-13:00: Γήπεδο 3
12:00-13:00: Γήπεδο 2
14:00-15:00: Γήπεδο 3
09:00-11:00: Γήπεδο 1
11:00-12:00: Γήπεδο 5
11:00-12:00: Γήπεδο 2
14:00-14:00: Γήπεδο 2
09:00-11:00: Γήπεδο 4
11:00-12:00: Γήπεδο 1
12:00-13:00: Γήπεδο 5
09:00-11:00: Γήπεδο 5
11:00-12:00: Γήπεδο 4
11:00-12:00: Γήπεδο 3
13:00-14:00: Γήπεδο 1
14:00-15:00: Γήπεδο 4
15:00-16:00: Γήπεδο 3
12:00-13:00: Γήπεδο 4
13:00-14:00: Γήπεδο 3
14:00-15:00: Γήπεδο 5
15:00-16:00: Γήπεδο 4
16:00-17:00: Γήπεδο 3

Κυριακή
09:00-13:00: Γήπεδο 1
09:00-13:00: Γήπεδο 3
09:00-13:00: Γήπεδο 2
09:00-13:00: Γήπεδο 4
09:00-13:00: Γήπεδο 5

Χορηγοί - Υποστηρικτές